NOWOŚCI W NASZEJ BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Zachęcam przedszkolaków oraz uczniów klas I i III do Odkrywania Świata Literatury!

Hej dzieciaki! Czy słyszeliście o najnowszych przygodach Kici Koci i jej przyjaciół? To musi być coś, co Was zainteresuje! Anita Głowińska stworzyła dla Was fascynujący świat, w którym młoda kotka uczy się wszystkiego, co potrzebne do życia, wraz ze swoim bratem Nunusiem i przyjaciółmi Packiem, Adelką i Juliankiem.

Ale to nie koniec! Co powiecie na podróż do Szepczącego Lasu, gdzie mieszka Tappi, poczciwy wiking o długiej rudawej brodzie? Autor Marcin Mortka zabierze Was w wyprawy pełne przygód z Reniferem Chichotkiem i ptaszkiem Drobniaszkiem. Wyprawy te przyniosą nie tylko pamiątki, ale także mnóstwo wspomnień!

A co powiecie na poznawanie świata razem z Albertem Albertsonem? To rezolutny chłopiec, który z ciekawością odkrywa świat i zadaje mnóstwo pytań. Z jego przygodami możecie dowiedzieć się, jak radzić sobie ze wszystkimi emocjami, jakie Was spotykają.

Dlatego nie zwlekajcie! Odwiedźcie naszą bibliotekę szkolną i odkryjcie te fascynujące historie, które Was czekają. Czytanie to przygoda, która czeka na Waszą wyobraźnię!