"NIEZWYKŁE ŻYCIE PODWODNYCH ZWIERZĄT"

24 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klasy pierwszej i trzeciej wybrały się wraz z wychowawcami na niezwykłe przedstawienie do MCK w Nowym Targu.

“Niezwykłe Życie Podwodnych Zwierząt’’ to arcyciekawa opowieść pokazująca, że za sprawą magii przyjaźni i czynieniu dobra jesteśmy w stanie przezwyciężyć problem coraz częściej doskwierającej samotności. Dzięki niezwykłej oprawie dźwiękowej byliśmy w stanie przenieść się do wodnej krainy, poznając świat podwodnej fauny. Aktorzy poprzez bogatą scenografię, zabawne dialogi i muzykę na żywo angażowali dzieci do aktywnego udziału w spektaklu i sprawili, że widowisko na długo pozostanie w pamięci i pobudzi do refleksji dotyczących wartości, jakimi powinniśmy kierować się w życiu.