ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W LOTERII KSIĄŻKOWEJ W BIBLIOTECE

Drodzy Uczniowie !

Mam dla Was wspaniałą wiadomość! Cały kwiecień będzie pełen niespodzianek w naszej bibliotece, ponieważ rozpoczynamy Loterię Książkową! To doskonała okazja, abyście mogli odkryć nowe książki, rozwijać swoje zainteresowania i cieszyć się przygodą czytania.

Zasady loterii:

1. Każdy uczestnik będzie mógł losować karteczki z numerami. W sumie mamy 16 losów do rozdania.
  2. Na każdym losie znajduje się cytat na temat książek. Choć nie ma on zastosowania w samej loterii, ma za zadanie dostarczyć Wam dodatkowej radości i zachęcić do czytania.
  3. Po wylosowaniu numeru, będziecie mogli sprawdzić na plakacie umieszczonym na tablicy przed wejściem do biblioteki, którą kategorię książek wylosowaliście.
  4. W bibliotece przygotowane są książki z każdej kategorii, podzielone na odpowiednie numery. Po sprawdzeniu numeru losu, będziecie mogli wymienić swoje kupon na książkę z odpowiedniej kategorii.

Dlaczego warto wziąć udział?

• Bo czytanie to świetna zabawa! Podczas Loterii Książkowej będziecie mieli okazję odkryć nowe tytuły i autorów, których dotąd nie znaliście.
  • Książki, które dla Was przygotowałam, to prawdziwe perełki literatury. Znajdziecie wśród nich zarówno przygody, jak i powieści obyczajowe, fantastykę, kryminały i wiele więcej.
  • Czytanie rozwija Waszą wyobraźnię, poprawia umiejętności czytania i pisania, a także pozwala oderwać się od rzeczywistości na chwilę.

Przyjdź i weź udział w loterii!

Nie zwlekajcie! Zapraszam Was do udziału w Loterii Książkowej, która będzie trwała przez cały kwiecień. Czekają na Was niezapomniane przygody literackie! Im więcej uczestników, tym więcej książek czeka na odkrycie. Do zobaczenia w bibliotece!

Z wyrazami czytelniczych pozdrowień,

Bibliotekarka