PODSUMOWANIE KONKURSÓW

27 marca 2024 roku na ostatnim przedświątecznym apelu pani Dyrektor Maria Niedośpiał podsumowała konkursy, w których to nasi uczniowie zdobyli wysokie lokaty.

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Na najpiękniejszą pisankę wielkanocną" przedstawiła pani Dorota Jaróg- przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły.

w kategorii OP

I miejsce Mikołaj Urbaś

II miejsce Barbara Świder

III miejsce Antoni Bukowy

wyróżnienie- Jagoda Mozdyniewicz i Gabriel Borowicz

w kategorii klasy I- III

I miejsce Lena Urbaś

II miejsce Zuzanna Piszczór

III miejsce Zuzanna Babiarz

wyróżnienie- Andrzej Świder i Aleksandra Mozdyniewicz

w kategorii klasy IV- VIII

I miejsce Patrycja Jaróg

II miejsce Kacper Jaróg

III miejsce Zuzanna Jaróg

wyróżnienie- Magdalena Kiernoziak, Bartłomiej Borowicz, Wiktor Borowicz i Wiktoria Urbaś.

W II edycji rejonowego konkursu plastycznego "Na najpiękniejszą pisankę" organizowanego przez Szkołę Podstawową w Bańskiej Niżnej

w kategorii trzeciej:

I miejsce zajęła Lena Urbaś z klasy III

w kategorii piątej:

wyróżnienie zdobył Kacper Jaróg z klasy VIII.

W X edycji konkursu "Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę" w etapie szkolnym:

I miejsce zdobył Kacper Frysztak z klasy VI

II miejsce zdobył Piotr Krajewski z klasy VIII

III miejsce Oskar Frysztak z klasy V

22 marca w remizie OSP Zaskale odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom", w którym Kacper Jaróg uczeń klasy VIII zdobył I miejsce i będzie reprezentował naszą gminę w eliminacjach na szczeblu powiatu.

Kacper Jaróg zdobył również II miejsce za pracę plastyczną w X Konkursie Czytelniczo- Plastycznym "Góralskie cytanie".

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów laughing