KONKURS TWÓRCZEJ ZAKŁADKI DO TWOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI

Czy jesteś gotowy, by tworzyć magiczne zakładki do swoich ulubionych książek?  To właśnie dla Ciebie mamy wyjątkowy konkurs!

Co to za konkurs? Przygotuj się na ekscytującą podróż do świata Twoich ulubionych książek!  Weź udział w naszym konkursie, gdzie Twoje kreatywne pomysły mogą stać się rzeczywistością w postaci unikalnych zakładek do książek!

Jak wziąć udział? To proste! Stwórz własnoręcznie zakładkę do książki, która zainspirowana będzie Twoją ulubioną lekturą. Użyj dowolnych materiałów, wyraź swoją wyobraźnię i pozwól się zainspirować!

Co możesz wygrać? Nagrody czekają na najbardziej kreatywne i wyjątkowe projekty! Wygraj szansę na wspaniałe nagrody oraz sławę wśród miłośników książek!

Kiedy i gdzie? Konkurs trwa do 27.03.2024r. Przynieś swoją zakładkę do biblioteki szkolnej, by wziąć udział w naszej przygodzie literackiej!

Nie czekaj dłużej! Wprowadź swoje ulubione historie do życia poprzez magiczne zakładki!

Regulamin Konkursu "Zakładka do ulubionej Książki"

1. Cel Konkursu: Konkurs ma na celu rozwijanie kreatywności uczniów poprzez projektowanie zakładek do książek z inspiracją z ich ulubionych książek oraz promowanie czytelnictwa i literatury wśród uczniów.
  2. Uczestnicy: Konkurs skierowany jest do uczniów szkoły,  którzy chcą wziąć udział w projekcie tworzenia zakładek do książek.
  3. Warunki uczestnictwa:
  • Każdy uczestnik może zgłosić jedną zakładkę.
  • Zakładka musi być wykonana własnoręcznie.
  • Motywem przewodnim zakładki musi być ulubiona książka uczestnika.
  • Zakładka może być wykonana z dowolnego materiału (np. papier, tkanina, sklejka), ale musi być wytrzymała i praktyczna do użytku.
  1. Procedura zgłaszania:
  • Uczestnicy muszą zgłosić swoje projekty zakładek do książek do 27.03.2024r.
  • Projekty zakładek należy składać do biblioteki szkolnej jw formie fizycznej.
  • Wraz z zakładką należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem uczestnika, klasą oraz tytułem ulubionej książki, którego motywem jest zakładka.
  1. Ocena i nagrody:
  • Zakładki zostaną ocenione przez komisję konkursową.
  • Kryteria oceny będą obejmować oryginalność, kreatywność, estetykę wykonania oraz zgodność z tematem ulubionej książki.
  • Nagrody zostaną przyznane trzem najlepszym projektom zakładek.
  • Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 05.04.2024r.
  1. Prawa autorskie:
  • Uczestnicy zachowują prawa autorskie do swoich projektów zakładek.
  • Organizator może wykorzystać zdjęcia projektów zakładek w celach promocyjnych konkursu, zachowując jednak prawo do informowania o autorstwie.
  1. Postanowienia końcowe:
  • Decyzje komisji konkursowej są ostateczne i niepodważalne.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu w przypadku wystąpienia okoliczności losowych.

Zachęcam uczniów do wzięcia udziału w konkursie i wyrażania swojej kreatywności poprzez tworzenie zakładek do książek inspirowanych ulubionymi lekturami.